شماره سریال دستگاه کارتخوان یکی از مهم ترین و کاربردی ترین سریال هایی است که هرشخصی باید از آن اگاه باشد. شماره سریال دستگاه پوز توسط شرکت تامین کننده کارتخوان به هر دستگاه تخصیص داده می شود. به همین دلیل در خصوص بروز مشکل در رابطه با  شماره سریال کارتخوان، حتما باید با شرکت تامین کننده و تخصیص دهنده تماس بگیرید.

شماره سریال کارتخوان چیه؟

شماره سریال دستگاه کارتخوان یک شماره منحصربه فرد 9 رقمی است که ترکیبی از عدد و حروف است. این شماره برای شناسایی دستگاه تعریف شده و معمولا بر روی جعبه و یا پشت دستگاه قرار می گیرد. از طریق شماره سریال کارتخوان خود می توانید اطلاعات و مواردی مانند خرابی، به سرقت رفتن دستگاه، ارائه خدمات، ثبت نام مالیاتی دستگاه و یا تخصیص آن انجام دهید.

شماره سریال دستگاه کارتخوان کجاست؟

شماره سریال روی بدنه دستگاه کارتخوان: شماره سریال دستگاه کارتخوان در قسمت پشت دستگاه قرار دارد و شما می توانید سریال را از روی بدنه دستگاه خود بردارید.

اطلاع از شماره سریال از طریق گزارش پیکربندی: یکی از راه های اطلاع از شماره سریال کارتخوان، گزارش پیکربندی آن می باشد. شما می توانید با ورود به قسمت تنظیمات کارتخوان و سپس قسمت چاپ گزارش پیکربندی، شماره سریال پوز خود را بیابید.

در صورت آزاد نبودن سریال کارتخوان موارد زیر را انجام دهید

اگر سریال کارتخوان شما آزاد نباشد در زمان انتقال مالکیت دستگاه به مشکل خواهید خورد. چرا که دستگاه قابلیت ثبت مجدد نخواهد داشت و قابل انتقال نیست. به همین دلیل در صورتی که سریال دستگاه کارتخوان شما آزاد نمی باشد به شرکتی که این سریال در انبار آن وجود دارد، درخواست آزاد سازی سریال دهید.

با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

02191070171

مطالب مفید و آموزشی مرتبط با دستگاه های کارتخوان POS

ش

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *