سال‌هاست که گوشی همراه، دیگر تنها یک ابزار ساده برای برقراری تماس با دوستان و آشنایان نیست. با ظهور نسل هوشمند این محصولات، گوشی‌های هوشمند به وسیله‌ای برای شکل‌دهی شبکه‌های انسانی و به یک بازار همیشه در دسترس مشتریان تبدیل شده‌اند. به همین دلیل است که تولید و ارائه اپلیکیشن‌های اختصاصی گوشی‌های همراه مانند سازمان همراه پارمیس و نرم افزار حسابداری برای برندهای مختلف در همه اصناف به یک ضرورت جدی تبدیل شده است. زیرا که این اپلیکیشن‌ها به ایجاد رابطه‌ای مستحکم و همواره برقرار بین مشتریان و برند شما کمک فراوانی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی پارمیس، گسترش اینترنت این امکان را فراهم کرده که بتوان از آن به عنوان یک بستر قدرتمند برای فروش محصولات و خدمات استفاده کرد، این مورد هم از چشم پارمیس پوشیده نمانده و سازمان همراه خود را تحت وب هم گسترش داده است.

چرا باید از نرم افزار سازمان همراه پارمیس استفاده کنیم؟

سازمان همراه پارمیس، اپلیکیشن تحت وب، اندوریدی و iOS اختصاصی برند است. کاربران با استفاده از این خدمت شرکت فناوری اطلاعات پارمیس، می‌توانند ارتباطی مستحکم و ۲۴ ساعته را در ۷روز هفته، بین کسب‌وکار خود، عاملان فروش و حتی عموم مشتریان خود ایجاد کنند. این محصول نه تنها به کاربران در ایجاد کانال‌های جدید فروش و توسعه کسب‌وکار کمک فراوانی می‌کند، بلکه به‌واسطه سیستم یکپارچه در سری نرم افزارهای پارمیس اِستار، این امکان را برای افراد فراهم می‌کند تا با استفاده از این زیر سیستم‌ها، مانند نرم افزار CRM و نرم افزار اطلاع رسانی، نرم افزار باشگاه مشتریان قدرتمندی را برای جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان شکل دهند.

امکانات و مزیت‌های استفاده از نرم افزار سازمان همراه پارمیس، تنها به بهبود فروش محدود نمی‌شود. کاربران می‌توانند از این اپلیکیشن به عنوان ابزاری برای ارائه مستمر اطلاعات به مخاطبان خود و برندینگ خود نیز استفاده کنند. با استفاده از این نرم افزار، دسترسی مخاطبان به خدمات صاحبان کسب‌و‌کار ساده‌تر می‌شود.

ویژگی‌های نرم افزار سازمان همراه پارمیس اِستار

کاتالوگ دیجیتال: افراد با داشتن یک کاتالوگ دیجیتال می‌توانند بروشور محصولات خود را بدون هزینه‌های چاپ و نگهداری به‌روزرسانی کرده و مشتریان خود را از محصولات جدید مطلع کنند.

شخصی‌سازی: می‌توان کانال فروش خود را شخصی‌سازی کرد. افراد با برند و با نام کسب‌وکار خودشان می‌توانند کانال فروش شخصی خود را راه اندازی کنند.

مدیریت سفارش‌ها: از طریق سامان همراه پارمیس اِستار، تمامی امور مربوط به سفارش گیری مشتریان را به صورت مکانیزه و آنلاین می‌توان انجام داد. از طرفی مشتریان می‌توانند سفارشات و صورتحساب لحظه‌ای خود را مشاهده کنند.

امکانات نرم افزار سازمان همراه پارمیس اِستار

یکی از مواردی که زمان کارشناسان را به خود معطوف می‌کند، ثبت سفارش مشتریان، پیگیری سفارشات آن‌ها و همچنین ارسال صورتحساب از طرق مختلف است. سازمان همراه با انجام این دسته از امور به صورت شبانه روزی و در تمامی روزهای سال بدون تعطیلی، وقت و زمان کارشناسان را بهینه کرده و آن‌ها زمان بیشتری را برای گسترش فروش خواهند داشت.

کاربری تحت وب

امکان ایجاد و ساخت کاتالوگ دیجیتال محصولات

امکان دسته‌بندی محصولات و اعمال فیلترهای محدودکننده نمایش محصولات

امکان بارگذاری گالری تصاویر و توضیحات متنی برای محصولات

امکان دریافت سفارشات از طرف مشتریان و جایگزینی آن با فکس و شیوه‌ای قدیمی

امکان ارائه صورتحساب به مشتریان 

امکان پیگیری صورتحساب‌ها از طرف مشتریان

امکان بررسی میزان سفارشات از هر محصول و تاریخچه سفارشات

دسترسی آنلاین به کاتالوگ محصولات

امکان اتصال نرم افزار به سیستم یکپارچه انبار، CRM و ماژول اطلاع رسانی پیامکی و ایمیل

امکان ثبت تیکت در طول ۲۴ ساعت شبانه روز و در ۷ روز هفته

گزارشات نرم افزار سازمان همراه پارمیس اِستار

سازمان همراه در بخش گزارش‌ها، در دو بخش به یاری مجموعه اقتصادی خواهد شتافت. از طرفی گزارشات کاربردی در اختیار مشتریانتان خواهد گذاشت و از طرفی می‌توان در گزارش‌های بازرگانی، فروش بالفعل و بالقوه را متوجه شد و برای آینده برنامه‌ریزی داشت تا بدین صورت فروش بالقوه و بالفعل خود را به هم نزدیک کرد.

ارائه گزارشات مالی به مشتریان

ارائه لیست صورتحساب‌های مشتریان

ارائه گزارش تاریخچه سفارشات

در این مقاله از پارمیس به معرفی مزایا، امکانات، ویژگی ها و گزارشات اپلیکیشن سازمان همراه پارمیس  پرداختیم و درباره نرم افزار منحصر به فرد سازمان همراه پارمیس استار به طور کامل صحبت کردیم.

علاقه‌مندان برای خرید و دریافت نمایندگی نرم‌افزارهای مالی و مدیریتی یکپارچه پارمیس با شماره ۰۲۱۸۷۷۵۸ تماس بگیرند یا به سایت پارمیس مراجعه کنند.

راه پرداخت – رسانه فناوری‌های مالی ایران

​راه پرداخت Read More 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *