به مناسبت روز جهانی اهدای خون، اسنپ همچون سال‌های گذشته و با همکاری سازمان انتقال خون، شرایط ویژه‌ای را برای تشویق کاربران به اهدای خون در نظر گرفته است.

به گزارش روابط عمومی اسنپ، در هر نقطه از جهان و در هر ثانیه بیماران زیادی نیازمند دریافت خون و دیگر فرآورده‌های خونی هستند و اهدای خون گامی برای اهدای فرصت زندگی به این بیماران است.

اسنپ در کمپینی با شعار «در این حرکت مهربانی جاری‌ست!» در راستای مسئولیت اجتماعی خود و با هدف سهولت رفت‌وآمد برای اهداکنندگان و دسترسی سریع به مراکز اهدای خون استان تهران، کد تخفیف ۲۰ درصدی برای رفت‌وبرگشت به این مراکز از ۲۲ خرداد تا ۵ تیر اختصاص داده است.

اهداکنندگان خون می‌توانند با واردکردن عبارت life24  در قسمت کد تخفیف، تا ۲۰٪ بر روی سفر رفت‌وبرگشت خود تا سقف 30 هزارتومان (برای هر سفر) تخفیف بگیرند.

این کد در استان تهران و برای مراکز خون وصال، ستاری، صدر، پیروزی، تهرانپارس، مترو امام خمینی، شهرری، نارمک، چیذر، ابوذر، شهر قدس، ورامین، شهریار، رباط کریم و پاکدشت فعال است.

روز جهانی اهدای خون امسال با شعار «ما هستیم؛ چون شما خون اهدا می‌کنید» به همه‌ی ما یادآور می‌شود که زندگی افراد بسیاری وابسته به دریافت خون و فرآورده‌های آن است و وظیفه انسانی ماست که با اهدای خون قدمی کوچک برای کمک به همنوع خود برداریم.

فهرست مراکز اهدای خون شامل کد تخفیف اسنپ به شرح زیر است:

راه پرداخت – رسانه فناوری‌های مالی ایران

​راه پرداخت Read More 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *