ویپاد پس از اعطای چند صدهزار فقره تسهیلات ۱ تا ۱۰ میلیون‌تومانی، سقف این تسهیلات را تا ۱۵ میلیون تومان افزایش داده است.

تسهیلات پشتوانه، نسل جدیدی از تسهیلات است که ویپاد آن را به‌صورت کاملاً آنلاین، آنی، بدون ضامن و چک و سفته  و مبتنی بر اعتبارسنجی سوابق درخواست‌کننده به کاربرانش اعطا می‌کند. افراد با درخواست و فعال‌سازی حساب پشتوانه به‌صورت آنلاین، اعتباری دریافت می‌کنند که با استفاده از آن می‌توانند بدون محدودیت از هر فروشگاه حضوری یا اینترنتی در سراسر کشور خرید کنید.

اکنون، ویپاد سقف تسهیلات خود را تا رقم ۱۵ میلیون تومان افزایش داده و کاربران می‌توانند با دریافت این مبلغ، بازپرداخت آن را در بازه زمانی ۱ تا ۶ماهه انجام دهند. باتوجه‌به فعال‌شدن پلکانی تسهیلات پشتوانه، کاربرانی که تسهیلات ۱۰ میلیون‌تومانی را دریافت و در موعد مقرر تسویه کرده باشند، می‌توانند با مراجعه به «حساب پشتوانه»، نسبت به ثبت درخواست تسهیلات بدون ضامن و وثیقه ۱۵ میلیون‌تومانی اقدام کنند.

اولین قدم برای دریافت  تسهیلات بدون ضامن ویپاد، نصب اپلیکیشن است. پس از آن، باید حساب دیجیتال افتتاح کنید و با دریافت کارت‌بانکی، می‌توانید برای درخواست وام در ویپاد اقدام کنید. پس، به صفحه «حساب پشتوانه» بروید و با انتخاب مبلغ تسهیلات و تأیید قرارداد، اعتبارسنجی شوید. نهایتاً با نداشتن چک برگشتی و بدهی بانکی، می‌توانید از مبلغ ۱ تا ۱۵ میلیون وام روی ویپاد دریافت کنید.

ویپاد، بانک دیجیتال به اعتبار بانک پاسارگاد است که توسط شرکت داتین و باهدف توسعه فراگیری مالی طراحی و راه‌اندازی شده است. ویپاد این امکان را در اختیار تمام هم‌وطنان قرار داده تا کاملاً آنلاین، علاوه بر خدمات پایه بانک پاسارگاد، از خدمات اختصاصی ویپاد مثل گرفتن وام بدون ضامن و وثیقه نیز بهره‌مند شوند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت ویپاد مراجعه کنند.

راه پرداخت – رسانه فناوری‌های مالی ایران

​راه پرداخت Read More 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *