به گزارش اخباربانک، براساس طرح جدید «رسوب حساب ماهیانه»، مشتریان می‌توانند متناسب با امتیاز میانگین حساب‌جاری یا سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت (با نرخ سود سپرده ۵ درصد) ، نسبت به اخذ تسهیلات (تا سقف ۳ میلیارد ریال برای اشخاص حقیقی و ۲۰ میلیارد ریال برای اشخاص حقوقی) اقدام نمایند.

در طرح تسهیلاتی ارزان‌قیمت «کارا»، امکان دریافت تسهیلات تا سقف ۲۰ میلیارد ریال، بر اساس میانگین ۳ماهه و بیش‌تر حساب‌های قرض‌الحسنه و با نرخ سود تسهیلات از ۹ درصد، پیش‌بینی شده است. امتیاز تسهیلات آسان «بهارانه» نیز تا سقف ۳ میلیارد ریال بر اساس میانگین‌گیری ۴و۳ماهه حساب جاری فراهم شده است.

تعداد اقساط بازپرداختی متناسب با دوره میانگین‌گیری حساب و مبلغ تسهیلات در هریک از طرح های پیش‌گفته تا سقف ۳۶ ماه است.

هم‌چنین در کلیه طرح های ذکر شده، برای افرادی که دارای رتبه اعتبارسنجی A بوده و سایر شرایط اعتبارسنجی لازم را نیز احراز نمایند، امکان اخذ تسهیلات بدون معرفی ضامن و با ارائه یک فقره چک صیادی تا سقف ۳ میلیارد ریال، امکان‌پذیر خواهد بود.

امکان دریافت کارت‌اعتباری تا سقف ۲ میلیارد ریال برای مشتریان، سپرده‌گذاران فعال بانک و هم‌چنین دارندگان دستگاه کارت‌خوان بانک آینده، از دیگر امتیازاتی است که برای این دسته از مشتریان در نظر گرفته شده است.

مشتریان برای اخذ اطلاعات تکمیلی و جزئیات هر یک از طرح های مذکور می‌توانند به شعب بانک آینده مراجعه کنند.

​  

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *